Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jaki bukiet dla druhny?

Wiązanka ślubna dla świadkowej

 

Oczywiście panna młoda w dniu swojego ślubu, powinna zwracać uwagę pod każdym względem. Dodatki jakie będą jej towarzyszyć w tak ważnej chwili, nigdy nie powinny być dobierane z przypadku. Tak ozdoby sukni, włosów jak i bukiet ślubny dobrze by współgrały ze sobą. Tym samym także druhny towarzyszące pannie młodej nie mogą pozostać bez bukietów czy też innych kwiatowych ozdóbek. Poza zwykłą wiązanką świadkowa czy druhna może założyć stroik na rękę z kwiatów. Bukiety dla druhen nie powinny być takie same jak ten należący do gwiazdy tego dnia, tamten ma być jedyny i niepowtarzalny.

Jednak mogą się w ich bukiecikach pojawić podobne kwiaty czy to rodzajowo czy też kolorystycznie. Śmiało można stworzyć kompozycje dla wszystkich druhen, jakie połączy jeden ciekawy motyw. Co do stroika na rękę nie rzadko wykorzystywanym pomysłem są kompozycje przedstawiające miniaturkę bukietu panny młodej. Wiązankę dla świadkowej dobierzemy względem kreacji. Jeśli stawiamy na kontrast to do przykładowo różowej sukienki doskonałym wyborem będą bukiety z zielonym santini przyozdobione białymi lub kremowymi różami lub frezjami. Takie połączenie się sprawdza.

A jeśli ma to być nietypowy bukiet dla starszej druhny to może minimalistyczna wiązanka z gipsówki. Nie potrzeba jej już dodatków, pięknie prezentuje się bez nich a bukiet i tak jest okazały. Białe drobne kwiatuszki na wybujałych łodyżkach, gęsto na nich utkane, to propozycja na bardzo dziewczęcy bukiecik. W bukiecie ślubnym z różowych róż dla pani młodej, gipsówkę można wykorzystać jako dodatek okalający róże.

Ale kwiaty dla druhen wybiera się nie tylko na zasadzie przeciwieństwa względem barwy kreacji. Częstym widokiem jest chęć podkreślenia jej koloru przy pomocy bukietu z żółtych tulipanów do kremowych lub blado- żółtych sukienek. Zazwyczaj są one w kolorach pastelowych, tak więc bukiet z frezji dla świadkowej czy druhny może być dobrany w odcieniu o ton ciemniejszym lub odwrotnie jaśniejszym. W bukiecikach czy stroikach dla druhen dodatkowo stosuje się rozmaite błyskotki, dodające kwiatom blasku. Przykładem będzie mały bukiecik z białych goździków, z nierozkwitniętymi białymi różami, udekorowany perełkami barwy błękitnej lub seledynowej, na żyłce. Jeden z elementów tego bukietu może współgrać kolorystycznie z kreacją świadkowej.