Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Bukiecik na rękę

Stroiki ślubne na rękę

 

Stroik na rękę stał się bardzo popularną ozdobą dla druhny czy świadkowej. Jest miłym akcentem, fajnie uzupełnia strój, dodaje kobiecości wręcz czyni wizerunek bardziej dziewczęcym. Kolarzy się z dziecięcymi wianuszkami splatanymi latem z polnych kwiatów. Dlatego między innymi tak chętnie jest zakładany przez kobiety z okazji ślubu i wesela jako swoisty zamiennik biżuterii. Wykonuje się stroiki z rozmaitych kwiatuszków. Jeśli mają być bardziej okazałe z dużych jeśli delikatne i nie rzucające się zbyt w oczy z małych i drobnych. Jak wybrać odpowiedni stroik?

To kwestia gustu, jednak nadrzędną zasadą jest w tym wypadku konsekwencja kolorystyczna. Wszystko uzależnione będzie od tego jakie kwiaty panna młoda wybierze do bukiety. Takie też powinny pojawić się w stroikach na rękę dla druhen. Motywem przewodnik będą pojedyncze kwiaty z bukietu ślubnego, ale na przykład w mini wersji. Świetnie do tego nadają się miniaturowe róże. Nie czynią ozdoby na rękę przytłaczającą a dodatkowo potrafią bardzo długo wytrzymać w idealnym stanie. Zamiast jeden róży używa się kilku mniejszych obowiązkowo udekorowanych zielonymi dodatkami.

Bardzo często kwiatowe dekoracje podporządkowane jednej barwie stanowią o dekoracji ślubnej na samochód jak też przybraniu kwiatowym dla gości i w kościele. A czy panna młoda zamiast bukietu powinna wybrać dekorację na rękę- stroik? Dlaczego nie, w końcu chodzi o to by towarzyszyły jej kwiaty a w jakiej postaci, to już nie jest aż tak ważne. Istotnie bukiet jest swoistym atrybutem ślubu, ale stroik na rękę pani młodej może go godnie zastąpić. Jakie kompozycje w takim razi wybrać by nie przesadzić a jednocześnie oddać przy pomocy małej ozdoby kwiatowej charakter uroczystości.

Jeśli we włosach pani młodej pojawią się dekoracje z kwiatów na przykład storczyków lub goździków to i stroik na rękę pani młodej powinien być wykonany właśnie z nich. Chodzi o dopasowanie przede wszystkim kolorystyczne. Taki zabieg wprowadza ład, sprawia, że wizualnie całość wydaje się poukładana i nienaganna. Za stroikiem na rękę panny młodej przemawia, jego praktyczny charakter. Zamiast ciężkiego bukietu z mnóstwem róż i innych towarzyszących dodatków, założy opaskę z kwiatów na rękę, która nie będzie jej przeszkadzać podczas zakładania obrączki na palec męża oraz w innych momentach.