Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Bukiet w kształcie wachlarza

Oryginalny bukiet zwisający, w kształcie torebki, wachlarza, łezki, serca

 

Myśląc o bukiecie ślubnym wyobrażamy sobie najczęściej owalną kompozycję, w kształcie kuli. Zazwyczaj takie wiązanki panny młode mają w ręku podążając do ołtarza ze swym wybrankiem. Jest to swoisty standard i trzeba przyznać, że taki bukiet pasuje do wielu kreacji a w zasadzie do wszystkich. Inną kwestią pozostaje wybór kwiatów czy będzie to dziewczęcy bukiecik z margaretek z dodatkiem santini czy też klasycznie gęsto utkany z pełnych róż. W takiej postaci także tworzone są bukiety ślubne z łakoci, co dzisiaj już nikogo nie dziwi. Jednak moda w tym względzie nieco zmieniła postać typowego bukietu na ślub.

Dzisiaj można go sobie zamówić także w kształcie torebki lub wybrać bukiet zwisający. Ten ostatni potrafi robić wrażenie, jago układ sprawia, że wydaje się on bardziej pracochłonny niż tradycyjny bukiet. Otóż jak każdy rodzaj bukietu będzie pasował do konkretnej kreacji. Jeśli suknia ma być skromna bez dużej ilości falban, nie rozkloszowana a prosta, zwiewna i bardzo delikatna to można pozwolić sobie na okazały bukiet. I do takiego ubioru panny młodej będzie pasował kaskadowy bukiet z lilii z dodatkiem róż uformowany na kształt łezki. Piękna ozdoba, niezwykle kobieca i szykowna.

Zwisające bukiety z frezji i storczyków z dodatkiem czerwonych róż to idealna propozycja dla długowłosych brunetek. Kwiaty układające się pięknie na sukni to dodatkowa jej dekoracja. Z tego też powodu nie potrzeba już przyozdabiać białej sukni, długi bukiet doskonale spełni się w roli takiej ozdoby. Niezwykle pociągające są bukiety na ślub w kształcie wachlarza lub torebki. To już nieco bardziej nowoczesna forma bukietu ślubnego.

Czy każda panna młoda może sobie na niego pozwolić. Otóż jest to subiektywny wybór, najważniejsze by całość sprawiała wrażenie harmonijności. Dlatego torebka- bukiecik z róż miniaturowych lub wachlarz z ułożonych rzędami storczyków a najczęściej róż to dobry pomysł pod warunkiem że będzie pasować i do kreacji i do pozostałych dekoracji kwiatowych. Pięknym uzupełnieniem na ceremonię zaślubin będzie bukiecik z czerwonych lub purpurowych kwiatów w kształcie serca. Dekoracja idealna na taką właśnie okazję, podkreślająca jej rangę i z pewnością każdej pannie młodej z takim bukietem będzie do twarzy.