Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Przystrojenie samochodu na ślub

Kompozycje kwiatowe na samochód

 

Najczęstszymi kolorami samochodów wybieranych do ślubu jest czerń, biel oraz popiel- srebrny. Są to zdecydowanie najpopularniejsze wybory państwa młodych. Współgrają z kolorystyką ślubną, czyli kreacjami pary młodej, są eleganckie, gustowne i łatwe do przystrojenia, ponieważ większość odmian kwiatowych pasuje, jako wiązanki na taki samochód ślubny. Zdecydowanie dobór przybrania uzależniony jest od pory roku.

Sezonowe wiązanki ślubne, dopasowuje się pod względem warunków atmosferycznych, podobnież jak bukiet pani młodej, który powinien być bez skazy całą ceremonię i wytrzymać do północy na przyjęciu weselnym. Druga ważna zasada to dobranie przystrojenia samochodu do całej reszty przybrania w tym także rodzaju kwiatów z bukietu ślubnego. Wszystko powinno tworzyć harmonijną całość, więc jeśli pani młoda zażyczy sobie bukiet z czerwonych lub pomarańczowych gerberów, dobrze by było gdyby taki akcent pojawił się także w przybraniu kwiatowym na samochód pary młodej.

Trzeba przyznać, że pomysłowość w tworzeniu kompozycji na samochód młodej pary i ciekawych motywów nie brak. Im jest ona bardziej wymyślny tym bardziej przyciąga oko gości weselnych. Cóż innowacyjność także w tym zakresie jest potrzebna toteż mamy wzory na samochód z kwiatów ułożone w kształt serca, jeden bok samochodu jest przyozdobiony siatką róż ułożonych na przemian w dwóch kolorach albo też stosuje się kwiecisty dywan na masce. Prócz samych kwiatów pojawiają się napisy szczególnie imiona przyszłych nowożeńców. Nie rzadkim motywem utworzonym z kwiatów są dwie obrączki splecione razem. Powstają one z wieńców kwiatowych utkanych z takich samych kwiatów jak te w bukiecie panny młodej.

To jak zostanie udekorowany pojazd państwa młodych jest kwestią tego czy zażyczą sobie przybranie na bogato czy raczej skromne. Minimalistycznie może to być tylko jeden mały bukiet kaskadowy zamieszczony na masce, na bogato można wykonać wszystko co tylko przyjdzie nam do głowy. Całe przystrojenie samochodu można zlecić firmie która wykona je umiejętnie by olśnić gości weselnych jak też wpasować się w gust przyszłych małżonków. Pomysłów nie zabraknie, zwłaszcza, że do dyspozycji mamy wiele rodzajów rozmaitych kwiatów, jakie stworzą ciekawe barwne kompozycje.