Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Słodkie wiązanki

Jak zrobić bukiet z cukierków, czekoladek, lizaków

 

Kiedy mowa o nietypowych bukietach ślubnych na myśl przychodzą rozmaite propozycje. Jedną z nich są ślubne bukieciki z biżuterii, w szczególności z broszek. Pięknie błyszczą, przyciągają oko a do ich wykonania panna młoda może użyć pamiątek rodzinnych mamy, babci lub cioci. Choć mogą wywoływać wzburzenie u niektórych to jednak są obecnie szalenie modne. A co powiedzielibyście na bukiet ślubny ze słodyczy? Propozycja wydaje się nieco infantylna i śmieszna, ale kiedy spojrzymy na gotowe bukiety wykonane z lizaków lub czekoladek, łatwo zmienić zdanie na ten temat.

Rzecz jasna największą rolę odgrywają tutaj względy pogodowe. Jeśli planujemy wstąpić w związek małżeński latem, można się spodziewać gorącej atmosfery, więc czekoladki odpadają jednak rozmaite lizaki i landrynkowe cukierki nie roztopią się tak łatwo. Trzeba przyznać, że pomysł jest godny uwagi, nawet pod względem swej nietuzinkowości. Kiedy wszystkie panie młode podążają do ślubu z bukietem róż, frezji czy też z wiązanką gerberów, bukiecik ze słodkości nie może się w żadnym razie z nimi równać.

A zatem co wybrać, jakie elementy w bukiecie ze sobą połączyć i czy to będzie na pewno dobry wybór na tę okazję? Zanim zapadnie decyzja warto obejrzeć kilka gotowych bukietów z tego rodzaju. W końcu ślub to okazja jedyna taka w życiu i państwo młodzi powinni być z niej zadowoleni w każdym calu, toteż każdy najdrobniejszy szczegół niech będzie dopracowany. Bukiety ślubne z czekoladek wykonuje się ze słodkości w ozdobnych złotych lub srebrnych opakowaniach, mogą być też niebieskie, różowe lub seledynowe. Wybiera się czekoladki jednej barwy ozdabiając je tkaniną oraz koralikami, albo też wykonuje się mieszany kolorystycznie bukiet. Można także spotkać bukiety z róż z dodatkiem czekoladek lub cukierków.

Gdy zależy nam na większej rozmaitości to bardzo dobrze na bukiet nadają się rozmaite cukierki. Ich różnobarwne opakowania mogą przypaść do gustu a i sposób ich pakowania nie pozostaje bez wpływu na ostateczny wygląd bukietu ślubnego z łakoci. Podobnież sprawa się ma z niebanalnymi bukiecikami z lizaków. To dobry pomysł dla par, które chcą nieco zmienić charakter swojej ceremonii, wprowadzić do niej akcent humorystyczny i zamówić bukiet z przymrużeniem oka zrobiony na przykład z lizaków w kształcie serduszek lub lizaków Chupa- Chups.