Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Oryginalny prezent na ślub

Ciekawy bukiet z biżuterii, filcu, tkaniny, ręczników

 

Czy ciekawy bukiet na ślub dla panny młodej może być z czegoś innego niż kwiaty? Wydaje się, że prawdziwe róże czy też bukieciki na mikrofonie z tulipanów lub frezji to jest najlepszy wybór. Rzecz jasna kwiaty, są nieodzowne, ale pytanie brzmi czy można je zastąpić czymś równi eleganckim. Otóż można. Jak się okazuje na topie są obecnie bukiety z różnorodnych materiałów zrobione. Można do tego celu wykorzystać tak biżuterię jak i filc, z którego również powstają elementy biżuteryjne typu kolczyki i bransoletki. Sztuczna biżuteria typu broszki, korale, perły świetnie się nadaje do tego celu. Szczególnie popularne (i stosunkowo łatwe do wykonania) są kompozycje z broszek.

Mają niestandardowy wygląd, wyróżniają się spośród setek innych tradycyjnych i tak typowych bukietów ślubnych. Wykonuje się je na specjalnie do tego przygotowanych podstawach. Broszki wykorzystane do takiego bukietu mogą mieć jeden kolor w różnych odcieniach od najjaśniejszego do najciemniejszego co daje bardzo fajny efekt. Ponadto bukiety robione są z wysokiej jakości sztucznej hortensji. Prezentuje się bardzo bogato zwłaszcza jeśli przyozdobiony jest licznymi błyskotkami.

Czy warto na ślub zafundować sobie taki bukiet? Kompozycje z filcu czy tkaninowe to z pewnością bukiety ślubne dla odważnych. Jeśli są umiejętnie wykonane to mogą się podobać nie budząc krytycznych ocen. Za sztucznym bukietem może przemawiać fakt, że będzie on pamiątką na długie lata, gdy tymczasem żywe kwiaty więdną i z czasem trzeba j wyrzucić lub spalić jak mówi jeden z przesądów ślubnych. Z dużym uznaniem spotykają się bukiety tkaninowe sporządzone z materiałów dopasowanych do rodzaju tkaniny z jakiej została uszyta suknia panny młodej. Natomiast jeśli nie dla niej to można ten pomysł wykorzystać do wykonania bukietów dla druhen czy świadkowej.

Najnowsza moda wprowadzająca do ślubnych trendów bukiety nie tylko z biżuterii, ale i z guzików, to styl vintage. Śmiało można taki bukiecik zamówić sobie używając do jego wykonania rodzinnych pamiątek- połączenie tradycji z nowoczesnością. Bukiecik z tkaniny może równie pięknie błyszczeć jak ten zrobiony z błyskotek. Wszystko zależy jakiego materiału użyjemy. Natomiast bukiety z ręczników, bardzo kontrowersyjna propozycja, mogą posłużyć na prezent dla pary młodej. Wybór bukiety pozostaje kwestią gustu, ale na pewno nie powinien być banalny.